exec_SELECTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_SELECTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery SELECT content FROM cf_cache_pages WHERE identifier = 'd79dae632b1b4534bd08af6d8267d6ef' AND cf_cache_pages.expires >= 1634482052 LIMIT 1
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache#169 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache_queryRow#2410 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->get#2474 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->get#95 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTgetSingleRow#177 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTquery#406 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#305
exec_SELECTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_SELECTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery SELECT content FROM cf_cache_pages WHERE identifier = 'd79dae632b1b4534bd08af6d8267d6ef' AND cf_cache_pages.expires >= 1634482052 LIMIT 1
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache#169 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache_queryRow#2410 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->get#2474 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->get#95 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTgetSingleRow#177 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#408
exec_DELETEquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_DELETEquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery DELETE FROM cf_cache_pages WHERE identifier = 'd79dae632b1b4534bd08af6d8267d6ef'
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->generatePage_postProcessing#216 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->realPageCacheContent#3603 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->setPageCacheContent#3345 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->set#3392 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->set#79 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->remove#140 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_DELETEquery#220 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#280
exec_INSERTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_INSERTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->generatePage_postProcessing#216 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->realPageCacheContent#3603 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->setPageCacheContent#3345 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->set#3392 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->set#79 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_INSERTquery#148 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#218
Анна-Марія - розіп'ята задля спасіння та зв'язок з Папами - Унійна традиція Української Греко-Католицької Церкви

Благословенна Анна-Марія Таїджі

Передрук з книги:

"Благословенна Анна-Марія Таїджі -- ідеальна дружина, мати, теща" - Львів.

Анна-Марія - розіп'ята задля спасіння та зв'язок з Папами

Додано: 04 вересня 2013 року Божого.

Благословенна Анна-Марія Таїджі

Розіп'ята задля спасіння людей

Мучеництво тривалістю 48 років... Лише усвідомивши тривалість цього часового періоду, ми зможемо зрозуміти слова Господа: "Твоє страждання, доню моя, є неймовірним. Хочу, щоб воно було записане наперекір тому, що описані й прочитані людьми вони не віддзеркалюватимуть усіх твого душевного і фізичного довготерпіння. Я Сам запишу все золотими літерами, і лише в небі буде відкрита велич твоєї страждальної душі. Аж там ти одержиш свою нагороду. Я обрав тебе і зарахував до мучеників. Твоє життя буде довгим, важким, а терпіння - нестерпним". Тому ця благословенна душа знала, що година покути дорівнює годині спасіння. Часто за все це дякувала Богові, повторюючи: "Дякуємо Богові і Його Пресвятій Матері".

"Згадую, - свідчив Домінік, - її стурбованість, якщо в Римі в цей день запланували проведення страти, а серця засуджених були закам'янілими для
спасіння. Анна-Марія була набагато сумнішою, ніж в інші дні".

"Одного дня, - написав о. Наталі, - незважаючи на сильні болі, благословенна Анна-Марія пішла до церкви Делла Пієта, щоб прийняти Святе Причастя. При цій нагоді я попросив її помолитись за трьох засуджених на смерть, страту яких призначили на дев'яту годину ранку. Внутрішній голос інформував Анну про це щогодини. Страту засудженої жінки в останню хвилину відмінили, а двоє чоловіків навіть в останню мить перед смертю не хотіли навернутися. "Тоді хай вмирають, заговорив внутрішній голос, - не через злочин, за який були засуджені, а через безбожні вчинки, які вони зробили щодо своїх батьків".

Анна-Марія запропонувала Богові себе взамін збереження їхніх душ, бажаючи взяти на себе усе їхнє страждання. Її почала так раптово боліти голова, що вона була змушена лягти. Чувся її шепіт: "Господи, що я можу зробити для оцих грішників?" Обидві відрубані голови впали... О шостій годині вечора Анна почула голос Господа: "Ти дала Мені свою волю, із любові до тебе Я навернув обидві душі. Вони спасенні для вічності. Моя справедливість не може нічого іншого зробити, як їхнє терпіння дати тобі".

Покарані були врятовані від заглади завдяки їй. У цьому і полягає вся таємниця спасіння.

Благословенна Анна-Марія і Папи

У 1789 році генерал Наполеон і його брат Йосиф проголосили Римську республіку. Массе вивіз Папу Пія VI до Сієни, а звідси - до Валенсії. Наступного року Папа помер, будучи 82-річним старцем.

Церква залишилась без Архіпастиря, поки 14 травня обрали нового Папу - Пія VII, який дуже поважав Анну-Марію. Він ухвалив її молитву, яка поступово поширювалася в Римі та його околицях. Кілька разів благословенна Анна-Марія мала аудієнцію у Папи. Кардинал Педіціні твердив: "Завжди, коли я відвідував Анну, Папа цікавився її долею. Просив, щоб вона молилася за нього і щоразу довіряв мені передати його благословення для неї".

2 лютого 1808 року Наполеон окупував Рим та одночасно і Квірінал, місце перебування Пія VII. Святійший Отець негайно екскомунікував окупантів, тобто виключив із Церкви. Натомість Наполеон у листах до Мураті, неапольського короля, напише: "Я одержав вістку, що Папа всіх нас екскомунікував... Він нікчемний блазень, якого треба кинути за грати". 1 травня Раде увірвався зі своїм військом у палац: сокирами вони розтрощили двері. Папу відвезли в зачиненій кареті в Турин, звідси до Франції, а пізніше - до Савони.

У ці страшні часи Анна-Марія Таїджі почула, як їй Господь Бог сказав: "Чому Я покликав Наполеона до життя? Щоб, як слуга мого гніву, він покарав несправедливих безбожників, щоб покорив гордих. Один безбожник знищить інших безбожників".

Провидіння пізніше знищило Наполеона. У цьому ж палаці, де був затриманий Папа, Наполеон зачитає грамоту, в якій, крім усього іншого, задекларує: "Імператор Наполеон заявляє, що він і його потомки зрікаються Франції та Італії". Звільнений Пій VII тріумфально повернувся до Риму. а імператора ескортували на острів св. Єлени, де він і помер.

Очевидець цих подій, маркіз Бандіні, так розповідав: "Приблизно за рік перед поверненням Пія VII до Рима Анна-Марія сказала мені, що Папа урочисто повернеться до вічного Міста. Вона вказала навіть точну дату: на Зелені свята він буде відправляти понтифікаційну Службу Божу у базиліці святого Петра. Все саме так і відбулося".

6 липня 1823 р. Пій VII зазнав важкої травми, з якої поступово одужував. Через декілька тижнів Анна повідомила кардинала Педіціні, що Понтифіку ліки вже не допомагатимуть, і невдовзі він помре, тому не потрібно зволікати з Єлеопомазання. Її порад послухали. Пій VII помер уранці 20 серпня 1823 р.

Після Пія VII на папський престол прийшов Лев XII. Радником новообраного Папи призначили благословенного Страмбі, завдяки чому відносини між Ватиканом та Анною-Марією ще більше поглибилися. Монс. Страмбі за дорученням Папи відвідував Анну майже щодня, щоб попросити у неї поради для ведення церковних справ. Ми знаємо це зі слів о. Рафаеля Наталі: "Монс. Страмбі щовечора під присягою мовчанки повідомляв мені усі важливі реформи і справи, які торкалися Церкви. Я мав доручення питати в Анни її думки щодо окремих питань. Монс. Страмбі дослівно передавав її відповіді-пропозиції Святійшому Отцю. Я бачив, як в часі недуги до Анни приходив особистий лікар Святійшого Отця, щоб надати їй необхідну допомогу".

Лише декілька тижнів тривав понтифікат Лева XII. Через важку недугу життя Папи висіло на волосинці. Монс. Страмбі запропонував своє життя взамін за збереження життя Святійшого Отця і через о. Рафаеля Наталі просив Анну-Марію помолитись та передати Богові його просьбу. Анна якраз готувала їду, подивилась на сонячний диск і пізнала, що Господь Бог цю пропозицію прийняв: "Ні, ні. Папа не помре. А монс. Страмбі скажіть, щоб він підготувався до смерті". Через кілька днів цей святий прелат справді помер. Від того часу Анна стала ангелом-хоронителем Лева XII, який прожив ще шість років. І під час останньої хвороби Папи Анну про її перебіг докладно інформували. "Встань і молись за Мого намісника, - сказав їй Господь. - Незабаром він буде зводити рахунки перед Моїм судом". Наступного дня Лев XII помер (1829).

Після нього на престол прийшов Пій VIII, який був керманичем Церкви лише декілька тижнів. Ще ніхто не знав навіть дня обрання нового Папи, як Анна пророкувала, що через вісім днів оберуть нового Папу, але його понтифікат буде короткотривалим. Новообраний Папа захворів. Прогнози щодо лікування спочатку були втішними, лікарі не добачали жодної небезпеки. Папа знову почав приймати відвідувачів, але Анна-Марія побачила у своєму сонячному диску катафалк у базиліці, покритий папською тіарою. Через три дні Папа Пій VIII помер.

Під час тримісячного засідання конклаву Папою обрали Григорія XVI. Таємні організації домовились про усунення Папи. Якщо ж вони не зможуть
цього зробити, то карабінери пообіцяли, що весь Рим злетить у повітря. Гріх тоді панував всюди, але замість грішників було чути Анну, яка тихо молилася: "Я согрішила Господи, помилуй мене".

Отець Рафаель Наталі згадував про таку незначну подію під час обрання Папи Григорія XVI. "Я був зі Слугинею Божою у церкві святого Павла, коли туди увійшов кардинал. Анна була на місці, призначеному для кардинала, тому, хоч і перебувала в екстазі, я намагався її швидко розбудити, щоб вона звільнила місце. Кардинал, однак, дав мені знак, щоб я її не турбував. Отямившись, Анна дуже пильно дивилася на кардинала. По дорозі додому сказала мені, то не майбутній Папа. Вона бачила його у своєму таємничому сонці: "Це був добрий Папа, хоч не зовсім досконалий". Він, окрім іншого колекціонував картини та антикваріат. Григорій XVI пережив Анну-Марію на дев'ять років, тобто помер у червні 1846 року. Після сорокавосьмигодинного засідання обрали нового Папу.


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________