exec_SELECTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_SELECTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery SELECT content FROM cf_cache_pages WHERE identifier = 'b57353fc8542be7e9588b29ad0772985' AND cf_cache_pages.expires >= 1634487320 LIMIT 1
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache#169 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache_queryRow#2410 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->get#2474 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->get#95 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTgetSingleRow#177 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTquery#406 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#305
exec_SELECTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_SELECTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery SELECT content FROM cf_cache_pages WHERE identifier = 'b57353fc8542be7e9588b29ad0772985' AND cf_cache_pages.expires >= 1634487320 LIMIT 1
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache#169 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache_queryRow#2410 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->get#2474 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->get#95 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTgetSingleRow#177 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#408
exec_DELETEquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_DELETEquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery DELETE FROM cf_cache_pages WHERE identifier = 'b57353fc8542be7e9588b29ad0772985'
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->generatePage_postProcessing#216 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->realPageCacheContent#3603 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->setPageCacheContent#3345 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->set#3392 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->set#79 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->remove#140 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_DELETEquery#220 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#280
exec_INSERTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_INSERTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->generatePage_postProcessing#216 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->realPageCacheContent#3603 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->setPageCacheContent#3345 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->set#3392 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->set#79 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_INSERTquery#148 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#218
Візія триденної пітьми та погляд у майбутнє - Унійна традиція Української Греко-Католицької Церкви

Благословенна Анна-Марія Таїджі

Передрук з книги:

"Благословенна Анна-Марія Таїджі -- ідеальна дружина, мати, теща" - Львів.

Візія триденної пітьми та погляд у майбутнє

Додано: 21 жовтня 2013 року Божого.

Благословенна Анна - Марія Таїджі

ДОДАТОК

ВІЗІЯ ТРИДЕННОЇ ПІТЬМИ

Анна-Марія Таїджі подібно, як і багато інших, пророкувала триденну темноту. На думку професора Конзіонатора (Der grosse Monarch), існує принаймні тридцять прогнозів цього незвичайного явища. Одну триденну тьму пророкувала сестра Роса Колумба Астендо із монастиря Тежі біля Ніц (+1847). Так само і стигматизована сестра Палма де Орія (+1872). Відома стигматизована містичка Марія Юлія Ягени (+1941) із бретонського містечка Блун пророкувала, що це станеться в березні 1891).

"У природі настане триденна пітьма; два дні і три ночі триватиме ніч. Світло будуть давати лише посвячені свічки. Кожна свічка витримає три дні. У домах безбожників і тих, які ображають Бога, з'являться злі духи у формі огидних і страшних постатей. Можна буде почути страшні образи Бога. Блискавки проникнуть у Ваші доми, але посвячені свічки не згаснуть: не згасить їх ні вітер, ні буря, ні землетрус. На небесах хмари почервоніють, як кров. Гуркіт затрусить землею. Блискавки на вулицях будуть сіяти смерть і нещастя. Земля затруситься. Хвилі моря заллють великі простори. Земля переміниться на безмежний цвинтар. Мертві тіла безбожників і справедливих покриють землю. А потім настане голод".

(Цитовано за книгою "Палахкотливе полум'я" Йогинеса Йоганіса).

ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ

Коли Анна-Марія побачила на таємничому сонячному диску несправедливість, злобу, розкошування людей, то задля навернення всіх бажала бути розп'ятою. У такий час вона була засмучена і виснажена, весь час молилась і чинила покаяння, бо вони ображали Господа Бога. Коли чаша страждання наповнювалася по вінця, її серце від болю майже тріскало, Спаситель її втішав образом майбутніх часів, коли Церква буде тріумфувати як ніколи дотепер.

І Анна передбачала та пророкувала триденну пітьму. "Всю землю покриє густа пітьма, яка триватиме три дні і три ночі. В цій тьмі нічого не буде видно. Отруєне повітря знищить не все, а зокрема ворогів віри. Поки триватиме пітьма, буде неможливо запалити якесь світло. Тільки посвячені свічки можна буде запалити, і лише вони будуть видавати світло. Хто під час цієї темноти відкриє вікно і захоче подивитись, або вийти з дому, той застигне на місці мертвий. Під час цих трьох днів люди мають залишатися вдома, будуть молитися на вервиці і пристрасно просити про помилування. Окремих осіб збереже Боже милосердя. Потім народи навернуться, і Церква вступить на свій тріумфальний шлях".

ЗАМІСТЬ ЕПІЛОГУ

Очі благословенної Анни-Марії Таїджі, які бачили такі величні Божі діла, вже давно навіки закрилися, її губи, які передали стільки пророчих слів, теж замовкли. Зараз Анна-Марія Таїджі стоїть перед величчю Божою і просить милосердя для нас усіх, і ми з покорою у серці звертаймося до неї:

О благословенна Анно-Маріє Таїджі, задля покори, з якою ти вірила і прославляла найбільшу таємницю Трійці Пресвятій єдиного Бога, випроси мені благодать (можна скласти прохання), про яку я з вірою прошу.

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. (З рази)

О благословенна Анно-Маріє Таїджі, задля великої любови та побожності, з якою ти шанувала таємницю життя Ісуса, випроси у Нього благодать (можна скласти прохання), про яку я усердно прошу.

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. (З рази)

О благословенна Анно-Маріє Таїджі, задля твоєї дитячої довіри Пресвятій Матері випроси у Неї благодать (можна скласти прохання), про яку я покірно прошу.

Слава Отцю і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. (З рази)

Частина нетлінних мощей благословенної Анни-Марії Таїджі стараннями о. д-ра Романа Василіва привезена з Вічного Міста Рима в Україну і знаходиться в храмі святої Анни у м. Бориславі Львівської області по вул. Володимира Великого, 45.


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________