exec_SELECTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_SELECTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery SELECT content FROM cf_cache_pages WHERE identifier = '1968e03f6049ab014ec10193c62d2255' AND cf_cache_pages.expires >= 1632615012 LIMIT 1
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache#169 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache_queryRow#2410 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->get#2474 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->get#95 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTgetSingleRow#177 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTquery#406 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#305
exec_SELECTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_SELECTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery SELECT content FROM cf_cache_pages WHERE identifier = '1968e03f6049ab014ec10193c62d2255' AND cf_cache_pages.expires >= 1632615012 LIMIT 1
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache#169 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache_queryRow#2410 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->get#2474 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->get#95 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTgetSingleRow#177 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#408
exec_DELETEquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_DELETEquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery DELETE FROM cf_cache_pages WHERE identifier = '1968e03f6049ab014ec10193c62d2255'
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->generatePage_postProcessing#216 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->realPageCacheContent#3603 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->setPageCacheContent#3345 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->set#3392 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->set#79 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->remove#140 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_DELETEquery#220 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#280
exec_INSERTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_INSERTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->generatePage_postProcessing#216 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->realPageCacheContent#3603 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->setPageCacheContent#3345 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->set#3392 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->set#79 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_INSERTquery#148 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#218
Шукайте загублену овечку - Унійна традиція Української Греко-Католицької Церкви

Шукайте загублену овечку

Додано: 30 липня 2010 року Божого.

Автор: Науки для подругів

Коли дитина зблудить, докладіть усіх старань, щоб її знову навернути на дорогу чесноти. І пам’ятайте, що любов батька, а ще більше любов матері може дуже багато.

Один молодець пішов навчатися у високі школи і там, потрапивши у товариство недовірків, втратив віру, опісля ж, як звичайно стається, жив грішно й зруйнував здоров’я. Він знав, що нема виходу й ні один лікар не мав відваги обіцяти йому, що одужає. Однак, хоч вже був над берегом гробу і пекла, не хотів чути про Святу Сповідь і покуту. Випадково потрапив йому до рук образочок, який покійна мати дала йому в день Першого Святого Причастя. На образку він вичитав сердешні слова матері, яка їх виписала, заклинаючи його, щоб він ніколи не забув про Ісуса, якого прийняв у Святому Причасті. Слова матері зворушили нещасного до сліз. Він зажадав священика, щиро та з жалем висповідався й умер смертю праведного каянника.

Християнська мати! Коли це читаєш, може якраз гірко плачеш. Може й твій син або твоя доня перебувають на злій дорозі. Не втрачай надії. Згадай про св. Моніку! Вона шістнадцять років молилася за навернення свого сина Августина. І син не лише навернувся, але ще й став великим святим.

Лихі життєві обставини, серед яких дитина може опинитися, дуже часто руйнують те добре, що в її серці прищепили батьки. Такими обставинами є товариство зіпсутих людей, заняття або служба далеко поза очима батьків, мандрівка чужими краями, нещасне подружжя, зубожіння і т. д. Одначе добре християнське виховання, яке дитина винесла з дому, не буде зовсім даремним; враження з дитячих літ воскресають і бодай в частині стають заборолом проти зла.

 

Моліться за дітей.

За дітей моліться і жертвуйте за них Богові щоденні свої праці, журби та терпіння! Ні нащо не здалися усі труди хлібороба, якщо Бог не поблагословить його праці. Подібно й ви не будете мати потіхи з дітей, якщо Бог не поблагословить ваших наук, журби та старань, пов’язаних із вихованням дітей. «Без мене ви нічого не зможете», - сказав Божественний Спаситель. Батьки, якщо бажаєте, щоб Бог поблагословив ваші старання у вихованні ваших діточок, мусите собі цю ласку випросити. Щасливі ті діти, які мають побожних батьків, що не занедбують молитви. Передусім не забувайте про дітей під час Служби Божої; поручайте їх милосердному Серцю Господа нашого Ісуса Христа; наслідуйте в тому св. Моніку. Дбайте також, щоб діти не пропускали ранішньої або вечірньої молитви. Так само й самі моліться й дітей пильнуйте, щоб завжди молилися перед їдою та після їди.

Придбайте для кожної дитини молитовник, відповідний до її віку.

Батько, що воліє перебувати деінде, тільки не серед дітей, не вартий називатися батьком! Подібно не заслуговує на ім’я матері така мати, яка шукала б розваг поза домом та через те не дбала б про виховання діточок.

Найбільше треба за дітей молитися, коли вони виросли та мають вступити в подружій стан. Пам’ятайте, що від щасливого вибору в цій справі залежить дочасне, а не рідко й вічне щастя вашої дитини! Тож моліться, щоб Бог просвітив вас у тому, що маєте дитині порадити. Моліться також, щоб Бог просвітив розум вашої дитини й звернув її серце до особи, що могла б принести вашій дитині туземне щастя й поміч, допомогти осягнути щастя вічне. Найкращим станом у християнстві є монаший стан. Щасливі ті батьки, які дитину виховують у такій любові до Бога, що вона забажає посвятитися Богові на досконалу службу в монастирі!

 

Благословляйте дітей.

Благословляйте дітей перед тим, як вони ідуть на спочинок. Зробіть над ними знак св. хреста, коли вибираються в дальшу дорогу, виїжджають кудись, починають якусь важливу роботу. «Благословення батька будує доми», - каже Св. Письмо. Навіть погани високо цінували благословення батьків.

Життя минає дуже швидко. Як легко буде вмирати тим батькам, які зуміли добре виховати своїх діточок! Одна жінка, що 14 років хворіла, сказала перед смертю: «Хоч я витерпіла дуже багато, однак почуваюся щасливою. Маю п’ятеро дорослих діточок і всі вони добрі». Батьку й мати, коли підете на вічний спочинок, ваші діти будуть вас згадувати й будуть молитися, щоб Бог винагородив вас за те, що ви їх виховали по-християнськи. Тому найбільше дбайте про добре виховання дітей, бо від цього найбільше залежить їхня доля на цьому світі й спасіння їхніх душ у вічності!

Якщо у твоїй хаті є пасерб або пасербиця, дбай про них, як про власних дітей; Бог цього не забуде, а винагородить тебе подвійно, бо Він знає, що виховання пасербів супроводжується більшими труднощами, ніж виховання власних дітей.

 

Дайте своїм дітям добру долю.

Обов’язком батьків є також подбати про дочасне добро дітей. Це означає, що батьки повинні дати їм спосіб заробити собі на життя. У Старому Завіті був припис, щоб кожний жид умів якесь ремесло. Цей припис зобов’язував навіть багачів.

Християнські батьки! Учіть дітей і не пускайте їх у світ без знання способу заробити на хліб. В кого діти мають охоту до науки, той нехай не закопує їхнього таланту, а посилає до вищих шкіл. У кого діти до наук неспосібні, нехай учить їх ремесла. Лишити дитину без кусня хліба в руках, означає те саме, що засудити її на недостаток та поневіряння між чужими людьми. Не кажіть: «Нема за що дітей учити». Не все воно правда. Кому Бог дав дітей, тому також дає на дітей. Будьте ощадливими й працьовитими, а потрібний гріш на науку знайдеться. Не марнуйте кервавиці (здобуті тяжкою працею гроші – Прим. Ред.

 

Дбайте про домашніх.

Четверта Божа Заповідь каже: «Шануй батька й матір». Любіть, отже, своїх батьків і своїх свекрів. Тіштеся, коли Бог дає їм довгий вік. Пам’ятайте, що хто погано поводиться зі своїми батьками, з тим колись його діти обійдуться ще гірше! Апостол каже: «Хто про своїх не дбає, той гірший від поганина».

Молитовник християнської родини. – Х.: Логос, 1991. – 680 с.


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________