exec_SELECTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_SELECTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery SELECT content FROM cf_cache_pages WHERE identifier = '5befc4039b8e80ba07aadfcbc2ded063' AND cf_cache_pages.expires >= 1634484583 LIMIT 1
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache#169 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache_queryRow#2410 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->get#2474 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->get#95 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTgetSingleRow#177 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTquery#406 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#305
exec_SELECTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_SELECTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery SELECT content FROM cf_cache_pages WHERE identifier = '5befc4039b8e80ba07aadfcbc2ded063' AND cf_cache_pages.expires >= 1634484583 LIMIT 1
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache#169 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache_queryRow#2410 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->get#2474 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->get#95 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTgetSingleRow#177 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#408
exec_DELETEquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_DELETEquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery DELETE FROM cf_cache_pages WHERE identifier = '5befc4039b8e80ba07aadfcbc2ded063'
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->generatePage_postProcessing#216 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->realPageCacheContent#3603 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->setPageCacheContent#3345 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->set#3392 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->set#79 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->remove#140 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_DELETEquery#220 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#280
exec_INSERTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_INSERTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->generatePage_postProcessing#216 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->realPageCacheContent#3603 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->setPageCacheContent#3345 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->set#3392 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->set#79 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_INSERTquery#148 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#218
Закиди проти нерозривності подружжя (закінчення) - Унійна традиція Української Греко-Католицької Церкви

Християнське подружжя

Переклад з польської мови:

Вp. Toth T. Małżeństwo chrześcijańskie. -

Warszawa: Te Deum, 2001. - 180 с.

Закиди проти нерозривності подружжя (закінчення)

Додано: 05 лютого 2010 року Божого.

Автор: з циклу проповідей єпископа Тіхамера Тота

Прошу порівняти і оцінити, чим є нерозривне подружжя, а чим є «розривне» подружжя - подружжя, яке подруги готові розірвати за певних умов.

Нерозривне подружжя по-справжньому оцінює вартість жінки, її авторитет, рівноправність; «розривне» подружжя прирікає жінку на муки приниження і тілесного використання.

Нерозривне подружжя означає полюбити дітей і виховати їх; «розривне» подружжя уникає дітей або нівечить їхній характер і штовхає їх на тяжку дорогу блуду.

Нерозривне подружжя – це усвідомлення впевненості одне в одному. Що би не сталося, навіки належимо одне одному і ніщо нас не розлучить! «Розривне» подружжя означає постійний страх, непевність і безперервні підозри: чи не покине мене чоловік (дружина) у хворобі, старості, непередбачених випадках життя?

Нерозривне подружжя означає панування над собою: разом мусимо витримати, тому вибачаймо одне одному, щиро любімо одне одного і будьмо великодушними і терпеливими! «Розривне» подружжя ще сильніше загострює непорозуміння, бо в ньому постійно чигає легковажність: навіщо силувати себе, якщо перестанемо любити одне одного, то розлучимося!

Нерозривне подружжя означає подружню вірність: я присягою підтвердив, що аж до смерті буду їй вірним! «Розривне» подружжя допускає, а отже, розпалює спокуси зради: навіщо боротися зі злом, якщо воно природне і слушне!

Словом, нерозривне подружжя є фундаментом Церкви, держави, суспільства і культури. Натомість «розривне» подружжя руйнує основи людства, веде до здичавіння звичаїв і до загибелі народів.

Погляньте на статистику розлучень: у 1929 році в нашій державі (в Угорщині – прим. ред.) розлучилося 14500 подружжів. Протягом одного року присягу довічної вірності, урочисто складену в церкві, зламали 29 тисяч угорців. Принаймні стільки ж дітей, а можливо і значно більше, може, 40 або 50 тисяч угорських дітей стали сиротами, потрапили на вулиці або на виховання до мачух. Невже такий стан речей відповідає інтересам народу?

Подивіться на статистику самогубств: розлучені люди значно частіше закінчують життя самогубством. Хіба це в інтересах суспільства?

Подивіться на схильних до зла людей: більшість з них не ведуть чесного родинного життя. Хіба це бажане для суспільства?

Якщо родина хвора – хворим буде і народ; якщо псується родина – псується народ! І не існує таких добробуту, законодавства, армії, політики, які зуміли би затримати народ, який клониться до занепаду! Чи може воскреснути народ, який підрубує корені власного родинного життя?

* * *

Дорогі в Христі! Давні римляни мали славного божка воріт – Януса. Під його луком проходили легіони, що йшли до бою або поверталися з війни; звідти постав звичай, що в мирний час ворота бога Януса зачиняли.

Як завжди, так і в теперішніх часах Католицька Церква взялася до надлюдського завдання війни на життя чи смерть, щоби зачинити величезні ворота, які відірваний від Бога світ легковажно відкрив і через які гірше і небезпечніше від всіх воєн знищення загрожує людству. Визнаймо, що людство тільки тоді буде жити в благословенному спокої, коли Церкві вдасться зачинити величезні ворота подружніх розлучень, якщо вона зуміє переконати людство, що розлучення неможливі.

Ми повинні бути вдячними Церкві за те, що всупереч поглядам легковажного світу неустанно голосить: Люди, Брати, Подружжя! Якщо маєте багато терпіти і пробачати одне одному, зробіть це. Під милість Божу, зробіть це!... Але не домагайтеся розлучень, бо це неможливо

Ні розлученням, бо не можемо змінити Божого закону!

Ні розлученням, бо не можемо штовхати до згуби осиротілих дітей!

Ні розлученням, бо не хочемо довести народ до катастрофи!

Ні розлученням, бо не хочемо заразити суспільство брудом і збезчестити джерела людського життя!

Хто шанує святі Божі закони, той мусить виступити проти розлучень. Хто любить свій народ, той спротивиться розлученням. Хто прагне впорядкованого суспільного життя, той є противником розлучень. Хто любить свою Батьківщину – не словами і пустими балачками, але щиро, цілим своїм життям – той мусить виступити проти розлучень.

Боже, змилуйся над нами, бо нас кидають бурі долі! Змилуйся, щоби кожне подружжя пізнало Тебе, щоби кожна родина виконала Твою святу волю і пізнала Твій великий закон! Нема розлучень! Нема розлучень! Амінь.


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________