exec_SELECTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_SELECTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery SELECT content FROM cf_cache_pages WHERE identifier = 'ea21cbc45d1c476130a3c7c2c9cc2561' AND cf_cache_pages.expires >= 1632620154 LIMIT 1
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache#169 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache_queryRow#2410 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->get#2474 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->get#95 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTgetSingleRow#177 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTquery#406 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#305
exec_SELECTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_SELECTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery SELECT content FROM cf_cache_pages WHERE identifier = 'ea21cbc45d1c476130a3c7c2c9cc2561' AND cf_cache_pages.expires >= 1632620154 LIMIT 1
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache#169 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache_queryRow#2410 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->get#2474 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->get#95 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTgetSingleRow#177 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#408
exec_DELETEquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_DELETEquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery DELETE FROM cf_cache_pages WHERE identifier = 'ea21cbc45d1c476130a3c7c2c9cc2561'
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->generatePage_postProcessing#216 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->realPageCacheContent#3603 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->setPageCacheContent#3345 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->set#3392 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->set#79 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->remove#140 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_DELETEquery#220 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#280
exec_INSERTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_INSERTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->generatePage_postProcessing#216 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->realPageCacheContent#3603 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->setPageCacheContent#3345 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->set#3392 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->set#79 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_INSERTquery#148 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#218
Розмова із сестрою Лусією від Ісуса і Непорочного Серця Марії - Унійна традиція Української Греко-Католицької Церкви

Розмова із сестрою Лусією від Ісуса і Непорочного Серця Марії

Додано: 17 вересня 2018 року Божого.

Автор: з книги "Спогади сестри Лусії з Фатіми"

Зустріч сестри Лусії з архієпископом Тарсізіо Бертоне, Секретарем Конгрегації у справах віровчення, посланцем Святішого Отця, а також з єпископом Серафимом де Соуза Феррейра Сільва, ординарієм Лейро-Фатімської дієцезії, відбулася у четвер 27 квітня у монастирі св. Терези у Коїмбри. У сестри був світлий розум, вона була спокійна, дуже раділа тому, що Святіший Отець запланував візит до Фатіми, а також тому, що будуть беатифіковані Франциск і Жасінта, чого давно очікувала.

Ординарій прочитав особистий лист Святішого Отця, який пояснював причину візиту. Сестра Лусія була у захопленні, а тому перечитала лист ще раз сама, тримаючи його у руках. Вона пообіцяла відверто відповісти на всі питання.

Архієпископ Тарсізіо Бертоне вручив їй опісля цього два конверти: один зовнішній, який містив у собі другий з текстом третьої частини Фатімської таємниці. Сестра Лусія, доторкнувшись до нього, ствердила, що то її лист, а потім, перечитавши його, додала: "Це мій твір".

За допомогою єпископа Лейро-Фатімської єпархії був прочитаний і перекладений з португальської мови оригінальний текст. Сестра Лусія поділилася своїми думками, згідно з якими третя частина таємниці містить у собі пророче видіння порівняно з видіннями, відомими у світовій історії. Вона знову виразила переконання, що фатімське видіння стосується передусім боротьби атеїстичного комунізму з Церквою і християнами та описує величезні страждання людей, переслідуваних за віру у XX столітті.

На питання, чи головною постаттю у видінні є Папа, сестра Лусія відповіла ствердно і пригадала, що трійка пастушків надзвичайно вболівали над стражданнями Папи, Жасінта ж повторювала: "Coitadindo do Santo Padre, tenho muita реnа dos pecadores! (Біднесенький Святіший Отець. Дуже шкода цих грішників!)" Сестра Лусія говорить далі: "Нам невідоме було ім'я Папи, ми не знали, чи це був Бенедикт XII, чи Павло VI, чи Іван Павло II, тільки те, що Папа страждав, а відтак страждали ми".

Це стосується епізоду, в якому йдеться про єпископа, одягнутого в біле вбрання, тобто про Святішого Отця, як зрозуміли пастушки під час видіння, котрого смертельно ранять і він падає на землю. Сестра Лусія була цілком згодна зі святішим Отцем у тому, що то "материнська рука покерувала льотом кулі і таким чином Папа затримався в агонії на порозі смерті (Іван Павло II, Роздуми, направлені до італійських єпископів із лікарні Джемеллі 13 травня 1994 року)".

Оскільки сестра Лусія перед передачею тогочасному Лейро-Фатімському єпископу запечатаного конверта з третьою частиною таємниці написала на зовнішньому конверті про те, що його зможе відкрити лісабонський патріарх або єпископ Лейрії тільки після 1960 року, то архієпископ Бертоне запитав: "Чому, власне, після 1960 року? Чи цю дату визначила Мати Божа?" Сестра Лусія відповіла: "Ні, я сама визначила цю дату, оскільки, як на мене, до цього року не можна було зрозуміти усього. Нині можна краще зрозуміти значення послання. Я описала те, що бачила, а інтерпретація належить не мені, а Папі".

Наприкінці темою розмови був опублікований перед цим рукопис, який сестра Лусія написала як відповідь на численні листи шанувальників Матері Божої і паломників. Робота називається "Заклик Фатімського послання" і містить думки і міркування, що відображають почуття сестри Лусії, а також її чисту і просту духовність у катехитичному і паранетичному значенні. її запитали, чи вона була б задоволена, якби опублікували її роботу, на що та відповіла: "Якщо Святіший Отець дасть на це свою згоду, то я тільки радітиму, і навпаки, буду слухняною Святішому Отцю, яке б рішення він не прийняв".

Сестра Лусія пропонує свій текст на розгляд церковної влади і сподівається, що сприятиме у такий спосіб веденню людей доброї волі дорогою до Бога, кінцевої мети будь-яких людських прагнень.

На закінчення розмови вони обмінялися вервицями. Сестрі Лусії вручили вервицю, подаровану Святішим Отцем, вона ж у замін віддала кілька вервиць, зроблених власними руками.

Зустріч завершили уділенням благословення від імені Святішого Отця.


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________