exec_SELECTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_SELECTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery SELECT content FROM cf_cache_pages WHERE identifier = 'd8bf8cdae9bba4288ae2b4ab3f55d8a2' AND cf_cache_pages.expires >= 1632616188 LIMIT 1
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache#169 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache_queryRow#2410 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->get#2474 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->get#95 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTgetSingleRow#177 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTquery#406 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#305
exec_SELECTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_SELECTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery SELECT content FROM cf_cache_pages WHERE identifier = 'd8bf8cdae9bba4288ae2b4ab3f55d8a2' AND cf_cache_pages.expires >= 1632616188 LIMIT 1
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache#169 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->getFromCache_queryRow#2410 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->get#2474 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->get#95 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_SELECTgetSingleRow#177 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#408
exec_DELETEquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_DELETEquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery DELETE FROM cf_cache_pages WHERE identifier = 'd8bf8cdae9bba4288ae2b4ab3f55d8a2'
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->generatePage_postProcessing#216 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->realPageCacheContent#3603 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->setPageCacheContent#3345 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->set#3392 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->set#79 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->remove#140 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_DELETEquery#220 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#280
exec_INSERTquery
caller TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection::exec_INSERTquery
ERROR Table 'ssjkdb.cf_cache_pages' doesn't exist
lastBuiltQuery
debug_backtrace require(_src-6.2.31/typo3/sysext/cms/tslib/index_ts.php),_src-6.2.31/index.php#28 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->generatePage_postProcessing#216 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->realPageCacheContent#3603 // TYPO3\CMS\Frontend\Controller\TypoScriptFrontendController->setPageCacheContent#3345 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Frontend\VariableFrontend->set#3392 // TYPO3\CMS\Core\Cache\Backend\Typo3DatabaseBackend->set#79 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->exec_INSERTquery#148 // TYPO3\CMS\Core\Database\DatabaseConnection->debug#218
Заява його преосвященства кардинала Анжело Содано, держсекретаря - Унійна традиція Української Греко-Католицької Церкви

Заява його преосвященства кардинала Анжело Содано, держсекретаря

Додано: 09 жовтня 2018 року Божого.

Автор: з книги "Спогади сестри Лусії з Фатіми"

На завершення урочистої святої Меси, яку відправляв у Фатімі Іван Павло II, Держсекретар кардинал Анжело Содано виступив із наступною заявою, проголошеною на португальській мові, яку наводимо нижче на українській мові.

Брати і сестри у Христі!

На завершення цієї урочистої Меси вважаю за свій обов'язок від імені усіх присутніх сердечно привітати нашого улюбленого Святішого Отця Івана Павла II з нагоди його 80-ї річниці життя, яка незабаром буде, а також подякувати йому за безцінне служіння, яке він чинить задля добра святої Божої Церкви і побажати якнайкращого від імені усієї Церкви.

Святіший Отець доручив мені, щоб за цієї урочистої нагоди, якою є його візит у Фатіму, передав вам наступне. Як відомо, він прибув до Фатіми, щоб здійснити беатифікацію двох пастушків. Святіший Отець, утім, прагне надати своїй подорожі значення нового акту вдячності Матері Божії за опіку, якою Вона оточувала його всі роки понтифікату. Ця опіка, як нам видається, також пов'язана з так званою третьою частиною Фатімської таємниці.

Цей текст є записом пророчого об'явлення, подібно до біблійних пророцтв, які не описують детально майбутніх подій, однак ясно і стисло вказує на цілісному тлі факти віддалені один від одного часом, не окреслюють детально по черговості ані часу тривання. Таким чином цей текст не можна відчитувати інакше, як тільки у символічному контексті.

Фатімські об'явлення стосуються передусім боротьби атеїстичної системи проти Церкви і християн та описують безмірні страждання свідків віри у столітті, що завершує друге тисячоліття. Це є безкінечною Хресною Дорогою, провідниками якої у двадцятому столітті є понтифіки.

За інтерпретацією самих пастушків, яку підтвердила нещодавно сестра Лусія, "єпископом у білому вбранні", котрий молився за всіх віруючих, був Папа. Саме він, ледве пересуваючись, іде до Хреста між тілами забитих мучеників (єпископів, священиків, ченців, черниць і численних світських віруючих), падає на землю ніби мертвий, поранений з вогнепальної зброї.

Після замаху 13 травня 1981 року Святіший Отець був упевнений, що то "материнська рука керувала польотом кулі", завдяки чому "папа в агонії" зміг затриматися на "порозі смерті" (Іван Павло II, Роздуми, направлені до італійських єпископів з лікарні Джемеллі в: Insegnamenti, XVIM, Citta del Vaticano 1994, 1061). Підчас візиту до Риму тогочасного лейрійського єпископа Папа вирішив передати йому кулю, яка залишилася в папамобілі після замаху, для збереження її у санктуарії. За ініціативою єпископа її прикріпили до корони на статуї Фатімської Матері Божої.

Події 1989 року призвели, у Радянському Союзі та ряді інших країн, до падіння комуністичного режиму, який пропагував атеїзм. Святіший Отець від усього серця дякує Пресвятій Діві Марії за цей дар. Утім, на жаль в інших країнах світу досі атакують Церкву і християн, котрі несуть тягар страждань. Попри те, що події, до яких відноситься третя частина Фатімської таємниці, здається відійшли у минуле, заклик Марії до покаяння і навернення, висловлений на початку двадцятого століття, залишається актуальним до сьогоднішнього дня і спонукує до дій: "Пані цього послання з особливою проникливістю допомагає розпізнавати "знаки часу" - нашого часу. (...) Наполегливий заклик Марії до покаяння є нічим іншим як тільки проявом її материнської турботи про долю людства, що потребує навернення і прощення (Іван Павло II, Послання до Міжнародного дня хворих 1997 року, № 1 в: Insegnamenti, ХІХ/2, Citta del Vaticano, 1996, 561).

Заради того, щоб вірні могли прийняти якнайповніше послання Матері Божої Фатімської, Папа доручив Конгрегації у справах віровчення опублікувати третю частину Фатімської таємниці після попереднього опрацювання відповідного коментаря.

Брати і сестри, Дякуємо Матері Божій Фатівській за опіку. Iї материнському заступництву віддаємо Церкву третього тисячоліття.

Sub Tuum praesidium confugimus, Sancta Dei Genetrix! Intercede pro Ecclesia. Intercede pro Papa nostro Ioanne Paolo II. Amen.

Фатіма, 13 травня 2000 року.


Якщо Ви зауважили орфографічну помилку, просто виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Зробімо нашу мову чистішою разом!

Пряма трансляція Святої Літургії

Опитування

Вервиця до Божого Милосердя

http://www.saintjosaphat.org/novyny/article/kozhna-simya-i-parafiya-chastynka-tradytsiyi/

Останній фотоальбом

Життя Св. Традиції

 

8 грудня

Свята Літургія перед образом Матері Божої Потіхи

15 грудня

Молитовна пам'ять за героїв Небесної Сотні й тих, які загинули в АТО

29 грудня 

Свята Літургія для родин

___________